Архив на категорию 'Бібліотека КНТЕУ'

Підрозділи бібліотеки

Автор: Дата: March 1st, 2009

Бібліотека КНТЕУ - Підрозділи бібліотеки

513-73-18
1130
1131
Зав. відділом -
Ласькіна Наталія Йосипівна

Абонемент наукової літератури - підрозділ бібліотеки, який забезпечує бібліотечний-бібліографічне обслуговування науковою, науково-популярною і учбовою літературою всіх категорій читачів: викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів і співробітників університету. Здійснює видачу підручників додому.
На абонементі зосереджені видання для поглибленого вивчення учбових дисциплін, написання рефератів, курсових, дипломних і наукових робіт. Обслуговування читачів здійснюється в автоматизованому режимі за допомогою АБІС “УФД/Библиотека”.

Співробітники відділу стежать за термінами повернення книг і ведуть роботу з боржниками. Студенти обслуговуються за наявності читацького квитка. Документи видаються строком на один триместр, після закінчення якого студенти зобов′язані їх повернути, або продовжити терміни користування на наступний триместр.

Література підвищеного попиту видається на 10 днів. На абонементі постійно експонуються книжкові виставки нових надходжень, тематичні виставки в допомогу учбовому процесу
Режим роботи: …

Підрозділи бібліотеки →

Хто може бути читачем бібліотеки

Автор: Дата: February 28th, 2009

Інакше, читач несе відповідальність за всі дефекти, виявлені при здачі літератури.
Дбайливо відноситися до документів з фонду бібліотеки: не робити в них ніяких заміток, позначок, не виривати і не загинати сторінок, не виносити з приміщення бібліотеки, якщо документи не записані в читацькому формулярі, повертати їх у встановлені терміни. Не порушувати розстановки фонду у відділах з відкритим доступом, не виймати картки з каталогів і картотек, не робити на них позначки.
Щорічно на початку навчального року читач зобов′язаний пройти перереєстрацію з пред’явленням всієї літератури, що числиться за ним. Що не пройшов перереєстрацію, бібліотекою не обслуговується. На час літніх канікул студент зобов′язаний здати всі узяті ним книги і інші матеріали. При вибутті з університету читач зобов′язаний повернути в бібліотеку книги, що числяться за ним.
Читачеві забороняється передавати свій студентський квиток і службове посвідчення іншим особам і користуватися чужими.Джерело: knteu.kiev.ua

Хто може бути читачем бібліотеки →

Загальні положення

Автор: Дата: February 27th, 2009

Підпорядкована Міністерству освіти і науки України. Заснована як бібліотека філіалу Донецького інституту радянської торгівлі (книжкові фонди - 20 тисяч екземплярів). З 1966 року - бібліотека Київського торговельно-економічного інституту. Сучасна назва з 1994 року.
З 1966 року по 1987 рік директором бібліотеки була Ващенко Зінаїда Леонтьевна. З 1987 року директор бібліотеки - Шестопалова Лілія Сергіївна.

Бібліотека розташована в окремому приміщенні, яке займає площу 5600 м2. У структурі бібліотеки - 9 відділів. У бібліотеці створені комфортні умови для користувачів інформації. До їх послуг - 7 читальних залів, 6 абонементів, МБА, спеціальні сектори: мультимедійна бібліотека, зал іноземної літератури, зал каталогів і електронної інформації.
Книжкові фонди складають понад 1 200 тисяч екземплярів, з них майже 950 тисяч в активному використанні; з них близько 720 тисяч екземплярів підручників, 380 тисяч екземплярів наукової літератури, 495 назв періодичних видань. Щорічне поповнення фонду - до 60 тисяч екземплярів.
Фонд бібліотеки формується відповідно профілю Університету, комплектується новітніми виданнями з …

Загальні положення →

Програмне забезпечення

В бібліотеці КНТЕУ встановлена АБІС “УФД /Библиотека”, яка вирішує задачу комплексної автоматизації. На робочих місцях співробітників і читачів АБІС “УФД/ Бібліотека” працює під управлінням ОС Windows 98 і ОС Windows 2000. Серверна частина системи працює на платформі Microsoft SQL Server 2000 під управлінням ОС Windows 2000 Server.

АБІС «УФД Бібліотека»

Розробка київської компанії «Український Фондовий Будинок». Серверна частина - система може функціонувати на разних SQL серверах. Клієнтська частина системи може працювати під управлінням різних версій Windows і має україномовний інтерфейс.

Система наголошується великою функціональністю і гнучкістю і зручним графічним інтерфейсом. Особливістю системи є об’єднання всіх функцій в одній клієнтській оболонці, доступ до яких регулюється залежно від реєстраційного імені користувача. Управління повноваженнями користувачів здійснюється за допомогою груп, які створюються адміністратором системи.

Система «УФД Бібліотека» …

Інформаційні технології в бібліотеці →

Послуги

Автор: Дата: February 25th, 2009

Введення нових описів проводиться постійно, в міру надходження нових документів.

Документи можна отримати в читальному залі наукової і учбової літератури. Для отримання дисертації необхідно мати спеціальний дозвіл.
Література на іноземних мовах
База даних Література на іноземних мовах - включає описи книг, творів художньої літератури, брошур, окремих випусків серіальних видань, періодичних видань на іноземних мовах, опублікованих в різних країнах світу, які знаходяться в бібліотеці КНТЕУ в залі іноземної літератури. Представлені описи документів з 1898 року.
Описи газетних матеріалів представлені з 2001 року. Електронний каталог включає записи, які створювалися в бібліотеці з 2000 року, а також запису поточної каталогізації нових надходжень
Електронні видання
База даних Електронні видання - містить описи документів на електронних носіях: електронних підручників, комп’ютерних учбових програм і т.п. Ведеться з 2001 року. Документи можна отримати в мультимедійній бібліотеці.

Бази даних
Читачам бібліотеки КНТЕУ пропонується бібліографічне галузеве обслуговування на основі використання баз даних як локальних, так і …

Послуги →